Да приемаш и обичаш себе си е отношение на благодарност към Живота за съществуването ти. Това е начина да си хармонично свързан с Живота.
~ Павел Тодоров
Да приемаш и обичаш себе си е отношение на благодарност към Живота за съществуването ти. Това е начина да си хармонично свързан с Живота.
~ Павел Тодоров